13 Temmuz 2015 Pazartesi

HUHUUUUUU KOMŞU KOMŞUUUU :)


Huhuuuuuu komşu komşuuuu ben geldiiiim. :)
Evet farkındayım çok ihmal ettim buraları. Nerelerdesin diyen mesajlarınız da gelmiş çoook mutlu oldum. :)
Aslında buralardayım da ben bende miyim acaba. Valla bu aralar ayaklarım yere falan değmiyor mutluluktan. Bi insan gelişiyle hayatımdaki herşeyi bu kadar güzel yapabilir mi. :) Ben böyle seveceğimi ve sevileceğimi tahmin dahi edemezdim. Geldi ve herşey çoooook daha güzel oldu. :) 
Dün  akşam iftarda erkek arkadaşım, erkek kardeşi, annem ve kardeşlerimle birlikteydik. Çooook güzel bir akşamdı. Onların böyle kaynaşması beni çoook mutlu etti. Erkek arkadaşımın ailesi Elazığ da olduğu için çok fazla görüşemiyoruz. Ama görüştüğümüz kısa sürelerde bile çok çok iyi anlaştık. Rabbime şükürler olsun hem erkek arkadaşım hem de ailesi yönünden çok şanslıyım. Rabbim hiç bozmaz inşaallah. İnşaallah bayramdan sonra da isteme, söz, nişan hepsi bir arada yapılacak. :) Bendeki koşuşturmaca daha da artacak yani :)
Bu yoğunluğuma ek olarak bi de iş yoğunluğu var. Varın siz düşünün halimi ;)
İşte böyleeeeee. :) Ben musmutlu dolanıyorum bu aralar. İnşaallah hep de öyle olur. 
Öptüm sizi.

2 yorum:

  1. Merhabalar, Hoş Geldiniz Blog Sayfanıza.

    Cenab-ı Allah tamamına erdirsin inşAllah. Bu konularda Cenab-ı Hakk, herkesi iyilerle karşılaştırsın ve iyilerle akraba hısım eylesin. Şu anda sizin mutluluğunuza diyecek yoktur. Bu anları iyi değerlendirin. Çünkü, zaman dostumuz değil.

    Bundan böyle diğer hayırlı haberlerinizi bekleriz. Arada sırada sayfanıza uğrayıp bir selam dahi yazmanız yeter, hiç selamsız sabahsız olmaz! Yoksa okurlarınızı merak ettirmek hoşunuza mı gidiyor?

    Selam ve dualarımla.

    YanıtlaSil