8 Haziran 2015 Pazartesi

ÇOOOOK MUTLUYUM BEEEN :)


Heeeeey işte yine yeni yeniden beeeen :)
Diyeceksiniz bu kız nereye kayboldu diye. Ya insan mutluluğunu tarif edemez mi işte ben edemiyorum. Canım Sessiz Prenses abloşum özelden mesaj atmış nerelerdesin diye. Valla buralardayım ama başım bir kalabalık ki sormayın. :) 
Yarın akşam erkek arkadaşım annemlerle tanışmaya geliyor. Cuma günü de annesi gelecek annemlerle tanışmaya. Ramazan Bayramından hemen sonra da inşaallah nişan. Eğer ailesi bizimkileri ikna edebilirse de bi iki ay içinde düğün :D
Rabbim bana böyle birini gönderdiği için ne kadar şükretsem az. Diyorum kesinlikle birilerinin duasını aldım. Değilse böyle adamlar kalmamıştı dünyada :D Son bitane kalmış onu da ben kaptım. :)
Öyle işte. 
Ahhh bu özel hayat yoğunluğuna ek olarak işlerde bi yoğunlaştı ki sormayın. Uyumaya vaktim kalmıyor valla. Ama olsun ya ben şikayetçi değilim. Düğün yapcaz hatta farklı ve uzak şehirler olmasından kaynaklı iki düğün yapcaz. Daha çok çalışmamız lazım. :)
Hepinizin yazdıklarını okumak istiyorum. Kaç zamandır buralardan uzak kaldım. Telafi edecem. :)
Görüşürüüüüz :) Ben kaçtım. :)

7 yorum:

 1. İnşallah sonuncusunu sen kapmamışsındır bize de kalmıştır :D Allah bir ömür boyu mutluluk versin. Hem bu dünya da hem de ahirette yoldaş olun inşallah. Hakkınızda een hayırlısı olsun blogunu okusam da pek tanışmışlığımız yok buna rağmen çook sevindim. Maşallahımı da iliştireyim de nazar değmesin :))

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar.

  Cenab-ı Hakk, mutluluğunuzu artırsın.

  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
 3. sen hep mutlu ol emi..yerim seni beeenn..:):)

  YanıtlaSil
 4. oleey kutlarım hadi çok mutlu ol ki sen :) hak ediyon çok iyi bi insansın çünkü. :)

  peki ama uazk şehirler. nası tanıştınız yaa :)

  YanıtlaSil
 5. Eeee yazsana acık abla gülü:):)

  YanıtlaSil
 6. huhuuuu vallaha kulağından çekmeye geldim..Ama yazsana abla gülü buralar sensiz çekilmiyo..ayrıntıları dinleyelim :):)

  YanıtlaSil
 7. ohoo hepten unuttun bizi yahuu

  YanıtlaSil