26 Haziran 2014 Perşembe

YOĞUN YOĞUN YOĞUN GÜNLER :)


Ayyyyy çok çok çok yoğun ve yorucu günler geçirdim ve geçirmekteyim. Hoş beni burda az çok tanıyanlar benim maalesef çok yoğun bir iş hayatının içinde olduğumu biliyorlar. Yaklaşık onbeş gündür ise ayrı bir yoğunluğum vardı. Geçtiğimiz haftasonu arkadaşımın düğünü vardı. Kına Ankara'da,  düğün İzmir'de,  o kadar yolu gelip de gelmezseniz küserim diyen arkadaşım Soma'da bense Konya'dayım. 4 gün içinde Konya'dan başladığım yolculuğumu tüm bu dediğim yerlere giderek tekrar Konya'da noktaladım. Yorgunluktan canım çıktı. Ama çok da güzeldi. Düğünden sonra geldiğimde ise beni bir yığın iş bekliyordu. Onları bitireceğim diye canım çıkma aşamasına geldi geldi gitti :) 

Sonra ailemde değişiklikler oldu. Benim küçüklerim olan ikiz kız kardeşlerim okullarını bitirdiler ve mezun oldular. Onları da artık genç mühendisler kadromuza almış bulunmaktayız. İkizlerden biri geçen günlerde iş buldu. Diğeri ise bugün iki yerle görüşmesi var ve büyük bir ihtimal onun işi de olacak. Sonra benim bu blogda tanıdığım canım Kartanem'de mezun oldu. O daha okulu bitirmeden benim gönüllü psikologluğumu yapıyordu. Ama artık o da diplomasını aldı ve psikolog oldu. :) İnşaallah o da Kpss'den çoooook güzel bir puan alacak ve atanacak. (Atanacağı yer konusunda benim bir duam var bakalım kabul olacak mı?) :)

Sonra benim en küçük kardeşim fıstığım ilkokul biri bitireceğinden bir gün önce bahçede oynarken düşmüş ve kokunu kırmış. Fıstık bizi çok korkuttu. Ama şükür şimdi çok iyi :) Sonra onu yaz kursuna verdik. Tam bizim ufaklığa göre. Hem dini eğitimini alıyor hem de farklı etkinliklerde bulunuyorlar. Deneyler yapıyorlar, akıl oyunları oynuyorlar. Daha dün belki bilirsiniz insanlığın yerleşik hayata geçtiği ilk yer olan Çatalhüyük Konya'da oraya gitmişler. Bize bir anlatıyor bir anlatıyor. Gülmekten karnına ağrılar girer. :)

Öyle işte ben yine yoğun, ben yine yorgun ama ben yine mutlu :)

Veee yine istediğim gibi bloga sık sık yazamıyorum, arkadaşlarımın yazılarını okuyamıyorum ama elbet telafi edeceğim. İş hayatıma dair radikal kararlar alıyorum. Önümüzdeki mevsimde inşaallah bunları gerçekleştireceğim ve artık inşaallah istediğimi istediğim gibi yaşayabileceğim, gün içinde bişeyi yapmak için patrondan izin alma durumum ortadan kalkmış olacak. Yani inşaallah :)

Çooook konuştum yaa ben. Bi sürü iş var beni bekler. Hadi ben kaçtım. :D


6 yorum:

 1. Çoook tebrikler, sevgiler:):):)

  YanıtlaSil
 2. Küçük kardeşe geçmişler olsun. :)
  Bu yoğunluğun bir kısmı güzel geçmiş, o da birşeydir. Moral olur en azından
  :)
  İsteklerinin gönlünce olmasını dilerim. Hayırlısıyla :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayırlısıyla herkesin duaları kabul olur inşaallah :)
   Teşekkür ederim. :)

   Sil
 3. Merhabalar.

  Durumunuzu temsilen paylaştığınız fotoğraf karesi her şeyi çok güzel açıklıyor. Bu aralar bir çoğumuzda bir yoğunluk hakim. Cenab-ı Allah gönlünüze göre verir inşAllah.

  Ramazan-ı şerifinizin hayırlı ve mübarek olmasını dilemekle birlikte bu kıymetli ayda O'nun rızasına uygun hareketler yapabilmeyi cümlemize ihsan etmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.

  Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun.

  YanıtlaSil