18 Mart 2014 Salı

İŞLER GÜÇLER İŞTE...

Nihayet yeniden yazabildim. Yazmayı şiddetle istememe rağmen hayatımda ki bi dolu şey ben yazamayayım diye uğraşıyor sanki. 

Hayatım korkunç derecede hızlı ve yoğun geçiyor. Bazen ben hayatımın hızına yetişmekte zorlanıyorum. Hastalanıp yataktan çıkamayacak hale geliyorum. Geçen hafta işten izin aldım bi gün evde dinlendim. Elimi kolumu kaldıracak dermanım yoktu. O bir günlük dinlenmeden sonra biraz toparladım. :) 

Sonra hafta sonu ailecek köye gittik. O kadar güzeldi ki. Toprağa bastığında zannedersin ki elyaf yorgan üzerinde yürüyorsun. Yağan kardan ve yağmurdan toprak puf puf olmuş. Her taraf mis gibi kokuyor. Bizim bahçemizde bi sürü çam ağacı var. Onların kokusunu bi düşünün... İnsanda ne baş ağrısı kalıyor ne stres. İki günlük köy dopingi bana çok iyi geldi. 

Blogum hep aklımda. Arkadaşlarım ne yazdı diye düşünüp duruyorum hep. Ama dedim ya işler çoook yoğun diye. Gün içinde işlerden fırsat bulup da internete rahat rahat giremiyorum.Akşam bakayım diyorum, akşam da yorgunluktan sızıp kalıyorum. 

Bu iş yoğunluğuna daha ne kadar nasıl tahammül ederim bilmiyorum. İnşaallah kendi ofisimi en kısa zamanda açabilirim de o kadar yorulmam. En azından yorgunluğum bana maddi olarak da döner. O kadar yoruluyorsun ama hak ettiğini düşündüğünden daha az maaşı alıyorsun ve buna sinir oluyorsun!!!

Neyse öyle işte daha bi dolu şey yazasım var ama malum iş var. Ben işlerin başına döneyim bari.

En kısa zamanda tekrar yazarım inşaallah. Öpüldünüzzz ;)

10 yorum:

 1. Seni okurken ben yoruluyorum yahu... :)
  Allah kolaylık versin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ;) Amin hepimize kolaylık versin inşaallah.
   İş hayatına başladım başlayalı bi türlü sakin olanadı hayatım nedense

   Sil
 2. çok açıyorsun arayı çoook :)
  hoşgeldin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Açmak istemiyorum ama hep dediğim gibi işlerim çok yoğun be tolga.
   Haftada 6 gün akşam altıya kadar iştetim daha sonra kontrollerini yaptığım iki lpg istasyonu var haftada iki gün de oraya gidiyorum sonra yüksek lisans var dersler raporlar falan haaa bi de iş güvenliği
   uzmanlığı sınavım var mayısta ona çalışıyorum daha doğrusu çalışmaya çalışıyorum ee sonra da akşamları sızıp kalıyorum yazmaya da okumaya da maalesef halim kalmıyor kii

   Sil
 3. sana kolaylıklar başarılar.
  nasıl olsa dileklerin gerçekleşir ki bir gün.
  :)

  YanıtlaSil
 4. Sanırım yazma ve yoğunluk konusunda başa baş bir yarış yapıyoruz seninle :) Olsun yine de bırakmayalım ucundan yazalım hep ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah işlerimiz biraz rahatlar da ikimizde bol bol yazarız hep ;)
   Ben bırakmam ki ben kendimi en iyi yazarken ifade edebiliyorum onun için ondan kopamam ;)

   Sil